Par mums

 

 

 

    Uzņēmums „OMIS & Co” tika dibināts 2005. gada oktobrī un tā galvenais darbības veids ir apdares materiālu uz akrila bāzes izstrāde, izgatavošana un pārdošana. Mēs veltam lielu laika un uzmanības daļu celtniecības materiālu un tehnoloģiju tirgus izpētei, tādēļ, balstoties uz jaunākajiem sasniegumiem, varam piedāvāt labākos produktu paraugus, kuri atbilst visām mūsdienu tehnoloģiju prasībām un kuri veiksmīgi tiek pielietoti ne tikai privātajā celtniecībā, bet arī vidējā un lielā biznesā.

 

    Mēs piedāvājam plašu špakteļmasu klāstu iekšdarbiem un darbiem ārpus telpām, tai skaitā, lielgraudaino ar vieglo pildītāju (sagataves darbiem), sīkgraudaino (finiša), fasādēm, kokam un reģipsim. Tāpat mēs izgatavojam īpaši aktuālās un Latvijas tirgū reti sastopamās špakteles metāla konstrukcijām, koka grīdām un dabīgā koka restaurācijas darbiem (imitējot dažādu koku sugas: priede, ozols, dižskābardis, osis u.c.). Izņemot nosauktos, „OMIS & Co” produktu sortimentā ir arī akrila gruntis, lakas, krāsas iekšdarbiem un darbiem ārpus telpām, krīta pastas, PVA līmes, līme linolejam, keramisko flīžu līme, kā arī līme putuplasta izstrādājumiem.

 

    Mūsu uzņēmums ir sasniedzis augstus rezultātus un nopelnījis lielu autoritāti Latvijas tirgū. Mūsu klientu vidū ir gan lielas celtniecības un tirdzniecības kompānijas, gan privāti pasūtītāji ne tikai no Latvijas, bet arī dažādiem Baltijas valstu reģioniem. Mūsu darbības laikā esam nokomplektējuši īstu profesionāļu komandu, kuras mērķis ir maksimāli apmierināt mūsu klientu vajadzības.

 

    Neatkarīgi no pirkumu apjoma, katrs mūsu klients ir svarīgs un pret katru sadarbības partneri mēs attiecamies ar lielu atbildības sajūtu. SIA „OMIS & Co” vienmēr pilda savas saistības un saprot, ka, tikai godīgi strādājot, var nopelnīt Jūsu uzticību un autoritāti. Mēs garantējam mūsu produktu kvalitāti un vienmēr esam atvērti jauniem