PUTUPLASTA IZSTRĀDĀJUMIEM

Tehniskais apraksts

 

Tips

Mitrumizturīga, gatava lietošanai dispersijas līme uz vinil-akrila saistītāja bāzes un citām piedevām, nesatur šķīdinātājus. Līmei praktiski nav smaržas un tai piemīt augstas līmējošas īpatnības.

 

Pielietojums 

Paredzēta putuplasta izstrādājumu pielīmēšanai pie dažādām virsmām (betona, koka, ģipškartona, finiera u.c.) iekštelpās.

 

Uzklāšanas instrukcija

 Virsmai jābūt cietai, sausai, tīrai, bez eļļas un tauku paliekām. Pirms pielietošanas līmi ir rūpīgi jāsamaisa;Līmi uzklāj uz pielīmējamā izstrādājuma atkarībā no veicamā darbu veida - vienlaidu kārtā ar robaino špakteli vai liekot punktus uz pielīmējamās virsmas. Ieteicams virsmu, pie kuras tiek pielīmēti putuplasta izstrādājumi, iepriekš apstrādāt ar firmas „Omis & Co” ražotās gruntis „TPB-5”, ”Antikrīts”, ”Antibakteriālā”, ”Dziļā grunts iekšdarbiem un ārdarbiem”. Savienojamās virsmas ir jāsavieno un stingri jāpiespiež uz pāris sekundēm. 15 minūšu laikā ir iespējama korekcija izstrādājumu savienojuma vietā. Nav ieteicams veikt darbus pie paaugstināta mitruma un temperatūras zemākas par +5 ºС. Līmes pārpalikumus notīrīt uzreiz pēc darbu pabeigšanas ar mitru lupatiņu. Pilnīga izstrādājuma pielīmēšana pie virsmas 40-60 min laikā pie temperatūras 20 ºС (±2ºС) un gaisa mitruma 65% (±5%);

 

Darba instrumentus uzreiz pēc lietošanas noskalot ar ūdeni

 

Patēriņš: 200-500 g/ m², atkarībā no virsmas

 

Krāsa: balta

 

Garantijas laiks: produkta glabāšanas laiks oriģinālajā, neatvērtajā ražotāja iepakojumā no izgatavošanas datuma ir 12 mēneši.

 

Uzglabāšana un transportēšana

Uzglabāt sausā telpā pie temperatūras virs 0°С . Sargāt no stipras uzkāršanas un tiešiem saules stariem. Turēt noslēgtu. Sargāt no bērniem. Ja norīts-nekavējoties meklēt medicīnisko palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

 

Iepakojuma veids: 0.4kg bundža, 1,3kg, 4,5kg, 7,5kg un 15kg PET spaiņi 

PUTUPLASTA IZSTRĀDĀJUMIEM

Уменьшить
Увеличить