LĪME PVA D1

Tehniskais apraksts

 

Tips

Universāla būvmateriālu līme iekšdarbiem. 

 

Pielietojums

Līme tiek pielietota papīra, kartona, auduma, kā arī stiklašķiedru un vinila izstrādājumu salīmēšanai. Var tikt pielietota kā modifikators, sauso celtniecības materiālu, apmetuma, špakteles maisījumu vai grunšu tehnoloģisko un adhēzijas īpašību uzlabošanai. PVA līme viegli klājas un ātri žūst.Veido caurspīdīgu elastīgu plēvi.

 

Uzklāšanas instrukcija

Pirms lietošanas līmi kārtīgi samaisīt. Darba virsmai jābūt sausai un attīrītai no putekļiem un netīrumiem. Uzklāt ar otu, rullīti vai tamponu. Salīmējamās virsmas savienot un cieši saspiest. Saķeres laiks: salīmējot papīru vai kartonu, izstrādājumus var lietot pēc stundas; līmējot vinila vai analoģiskus  materiālus, līme izžūst pēc 6-12 stundām. Uzklāt plānā kārtā, savienot detaļas un stipri saspiest. Gaisa temperatūrai līmes uzklāšanas laikā jābūt vismaz +5°С.

 

Instrumenti

Uzklāt ar otu, rullīti vai tamponu. Instrumentus skalot ar ūdeni uzreiz pēc līmes uzklāšanas, neļaujot tiem izžūt.

 

Patēriņš: 100 - 150g/m², atkarībā no virsmas; 

 

Krāsa: balta, pēc izžūšanas - caurspīdīga.

 

Garantijas laiks

Produkta glabāšanas laiks oriģinālajā, neatvērtajā ražotāja iepakojumā no izgatavošanas datuma ir 12 mēneši.

 

Uzglabāšana un transportēšana

Uzglabāt sausā telpā pie temperatūras virs 0°С . Sargāt no stipras uzkāršanas un tiešiem saules stariem. Turēt noslēgtu. Sargāt no bērniem. Ja norīts-nekavējoties meklēt medicīnisko palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

 

Iepakojuma veids: 0,15l, 0,5l, 1l, 3l, 5l un 10l PET spaiņi.

LĪME PVA D1

Уменьшить
Увеличить