UNIVERSĀLĀ LĪME GRĪDAI

Tehniskais apraksts

 

Tips

Ar ūdeni atšķaidāma līme uz akrila dispersijas pamata. Paredzēta grīdas segumu pielīmēšanai sausās un mitrās telpās.

 

Pielietojums

Lieto linoleja, vinila un korķa materiālu pielīmēšanai uz negruntētām un iepriekš apstrādātām grīdām. Izmanto arī segumu uz vinila pamata pielīmēšanai pie sienām.

 

Uzklāšanas instrukcija

Līmi rūpīgi samaisīt, pielietot istabas temperatūrā. Abām virsmām jābūt sausām un attīrām no putekļiem un netīrumiem. Līme jāuzklāj uz virsmas ar robainu špakteļāpstiņu.Uz nogruntētas virsmas (rekomendēts izmantot firmas „Omis & Co” ražotās gruntis ”TPB-5”, ”Antibakteriālā”, ”Dziļā grunts iekšdarbiem un ārdarbiem”) uzklāj līmi, tad ļauj nožūt, pēc tam uzklāj segmateriālu un izlīdzina to. Savienojamās virsmas ir jāsavieno un stingri jāpiespiež uz pāris sekundēm.  Segmateriāls jāizklāj uz grīdas un jaizspiež gaiss zem tās. Nav ieteicams veikt darbus pie paaugstināta mitruma un temperatūras zemākas par +5 ºС. Izzūšanas laiks pie temperatūras 20 ºС 2-4 stundas.

 

Instrumenti: špakteļlāpstiņa, rullītis.

Instrumentus skalot ar ūdeni uzreiz pēc līmes uzklāšanas, neļaujot tiem izžūt.

 

Patēriņš: 1l/4-5m², atkarībā no virsmas; 

 

Krāsa: balta

 

Garantijas laiks: produkta glabāšanas laiks oriģinālajā, neatvērtajā ražotāja iepakojumā no izgatavošanas datuma ir 12 mēneši.

 

Uzglabāšana un transportēšana

Uzglabāt sausā telpā pie temperatūras virs 0°С . Sargāt no stipras uzkāršanas un tiešiem saules stariem. Turēt noslēgtu. Sargāt no bērniem. Ja norīts-nekavējoties meklēt medicīnisko palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

 

Iepakojuma veids: 1l, 3l, 5l un 10l PET spaiņi.

UNIVERSĀLĀ LĪME GRĪDAI

Уменьшить
Увеличить