FLĪŽU LĪME

Tehniskais apraksts

 

Tips

Gatava lietošanai dispersijas līme  sienu flīzēšanai iekštelpās. Paredzēta visa veida flīžu pielīmēšanai. Nav paredzēta flīžu līmēšanai uz virsmām, kuras ir ilgstošā un pastāvīgā saskarē ar ūdeni, piemēram, baseinos. Mitrumizturīga.

 

Pielietojums 

Flīzes var tikt līmētas uz betona virsmas, skaidu plāksnēm, ģipškartona plāksnēm, finiera plāksnēm u.c. veida virsmām.  

 

Uzklāšanas instrukcija

Virsmas sagatavošana: virsmai jābūt cietai, sausai, tīrai, bez eļļas un tauku paliekām. Visas plaisas un caurumus iepriekš aizšpaktelēt ar špakteli un noslīpēt. Virsmas ar stipru uzsūkšanās pakāpi un drūpošu segumu, iepriekš apstrādāt  grunti  (rekomendēts izmantot firmas „Omis & Co” ražotās gruntis ”Antikrīts”, ”Antibakteriālā”, ”Dziļā grunts iekšdarbiem un ārdarbiem”).

Uzklāšana: ar robotās ķelles roboto malu uz sagatavotās virsmas vienmērīgi uzklāj līmi. Pēc tam liek flīzes un stipri piespiež. Ieteicams ar līmi noklāt tikai to virsmas laukumu, uz kura 15 minūšu laikā tiks liktas flīzes. Šuves ieklāt tikai pēc līmes sacietēšanas (4-6 stundas pie temperatūras +20ºС). Līmes pārpalikumus notīrīt uzreiz pēc darbu pabeigšanas ar mitru lupatiņu. Gaisa un virsmas temperatūra uzklāšanas un cietēšanas laikā nedrīkst būt zemāka par +5ºС.

Darba instrumentus uzreiz pēc lietošanas noskalot ar ūdeni. 

 

Patēriņš: 300 – 700 g/m2, atkarībā no virsmas

 

Krāsa: beša

 

Garantijas laiks: produkta glabāšanas laiks oriģinālajā, neatvērtajā ražotāja iepakojumā no izgatavošanas datuma ir 12 mēneši.

 

Uzglabāšana un transportēšana

 Uzglabāt sausā telpā pie temperatūras virs 0°С . Sargāt no stipras uzkāršanas un tiešiem saules stariem. Turēt noslēgtu. Sargāt no bērniem. Ja norīts-nekavējoties meklēt medicīnisko palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

 

Iepakojuma veids: 0.3L bundža, 1L, 3L, 5L un 10L PET spaiņi 

FLĪŽU LĪME

Уменьшить
Увеличить