ŪDENSIZTURĪGA LĪME KOKAM UN KOKA IZSTRĀDĀJUMIEM D3

Tehniskais apraksts 

 

Tips

Līmei piemīt augsta izturība pret ūdeni (ūdensizturības līmenis atbilst D3 standartam).Veido caurspīdīgu elastīgu plēvi. Izceļas ar augstu mitruma izturību un salīmēšanas pakāpi. Paredzēta iekšdarbiem un darbiem ārpus telpām. 

 

Pielietojums

Lieto virtuves, dārza un vannas istabas mēbeļu, kā arī durvju, logu, margu, siju, finiera, kokskaidu plākšņu, finierskaidu salīmēšanai. 

 

Uzklāšanas instrukcija : darba virsmai jābūt sausai un attīrītai no putekļiem un netīrumiem. Uzklāt ar otu, rullīti vai tamponu. Salīmējamās virsmas savienot un cieši saspiest. Veicot galdniecības darbus, ieteicams salīmējamās detaļas novietot zem spiednes uz 24h. Saķeres laiks: salīmējot papīru vai kartonu, izstrādājumus var lietot pēc stundas; līmējot vinila vai analoģiskus  materiālus, līme izžūst pēc 6-12 stundām; galdniecības detaļu izžūšanas laiks ir 24-48 stundas. Ūdensizturība iestājas pēc 7 diennaktīm. Gaisa temperatūrai līmes uzklāšanas laikā jābūt vismaz +5°С.

 

Instrumenti

 Uzklāt ar otu, rullīti vai tamponu. Instrumentus skalot ar ūdeni uzreiz pēc līmes uzklāšanas, neļaujot tiem izžūt.

 

Patēriņš: 100 - 150g/m², atkarībā no virsmas; 

 

Krāsa: balta, pēc izžūšanas - caurspīdīga.

 

Garantijas laiks

 Produkta glabāšanas laiks oriģinālajā, neatvērtajā ražotāja iepakojumā no izgatavošanas datuma ir 12 mēneši.

 

Uzglabāšana un transportēšana 

Uzglabāt sausā telpā pie temperatūras virs 0°С . Sargāt no stipras uzkāršanas un tiešiem saules stariem. Turēt noslēgtu. Sargāt no bērniem. Ja norīts-nekavējoties meklēt medicīnisko palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

 

Iepakojuma veids: 0,15l, 0,5l, 1l, 3l, 5l un 10l PET spaiņi.

ŪDENSIZTURĪGA LĪME KOKAM UN KOKA IZSTRĀDĀJUMIEM D3

Уменьшить
Увеличить