BIOPROTEKT Līdzeklis sēnītes un pelējuma likvidēšanai

Antibakteriāls bez hlora līdzeklis, kas paredzēts sēnītes, pelējuma, dažādu baktēriju, ūdenszāļu un sūnu likvidēšanai no keramiskajām flīzēm, akmens, betona, ķieģeļa un koka. Līdzeklis nodrošina ilgstošu dezinficējošu efektu un var tikt pielietots gan iekštelpās, gan ārpus tām. Bioprotekt līdzeklis tiek pielietots sienu un griestu apstrādei vannas istabās, virtuvēs, sanitārajās telpās, kā arī ēku fasāžu un arhitektūras pieminekļu dezinficēšanai restaurācijas darbu laikā. Pateicoties tam, ka līdzeklis nesatur hloru, koka izstrādājumi pēc to apstrādes neiegūst irdenu struktūru un nemaina krāsu. Tiek rekomendēts pievienot Bioprotekt līdzekli cementa maisījumos to sagatavošanas stadijā un krāsās uz ūdens bāzes.

 

Apstrādājamo virsmu sagatavošana: virsmas mehāniski attīrīt, sūnas, ūdenszāles un sēnīti notīrīt ar metāla birsti vai špakteli.

 

Uzklāšana: Līdzekli uzklāt ar gruntēšanas otu, rullīti vai smidzinātāju. Ļaut līdzeklim iedarboties dažu stundu laikā, pēc kā kārtīgi noskalot ar ūdeni. Līdzekļa uzklāšanas laikā var parādīties putas! Šajā gadījumā putas jānoņem pēc 24 stundām ar mitru lupatiņu vai birsti. Stipras virsmas inficēšanas gadījumā, virsmu apstrādāt vismaz divas reizes. Uz attīrītās virsmas turpmāk var uzklāt jebkurus apdares materiālus. Līdzekli pielietot pie temperatūras virs + 5 ºC.

 

 Patēriņš: 1l uz 10m2, klājot vienā kārtā. Patēriņš ir atkarīgs no virsmas inficēšanās un uzsūkšanās pakāpes.

 

Uzglabāšana: uzglabāt cieši noslēgtā tarā pie tº virs 0ºC.

 

Garantijas laiks: 24 mēneši no ražošanas datuma.

 

Drošības pasākumi: nenoskalot kanalizācijā un atklātās ūdens tilpnēs, utilizēt kā sadzīves atkritumus. Līdzeklim iekļūstot acīs, izskalot tās ar ūdeni. Līdzeklim piemīt kairinoša iedarbība. Sargāt no bērniem. Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu. produkts ar neitrālu smaržu! Nesatur šķīdinātājus, uguns drošs!

 

Iepakojuma veids: 1L pudele, 3L, 5L, 10L, 25L kannas

BIOPROTEKT Līdzeklis sēnītes un pelējuma likvidēšanai

Уменьшить
Увеличить