LĪDZEKLIS CEMENTA PĀRPALIKUMU UN CELTNIECĪBAS ŠĶĪDUMU NOŅEMŠANAI

Pielietojums tīrīšanas līdzeklis paredzēts minerālu un kaļķa pārpalikumu, celtniecības šķīdumu, betona šļakatu, netīrumu, ūdens traipu u.t.t. noņemšanai no keramiskām un akmens flīzēm, ķieģeļa, santehnikas un citām virsmām iekštelpās un ārpus tām.

 

Īpašības: ātri iedarbojas, nav alerģisks; uguns drošs un ķīmiski stabils.

 

Ārējais izskats: caurspīdīgs, vāji iekrāsots šķīdums.

 

Sastāvs: aktīvu vielu, sāls skābju, krāsvielu un aromatizatoru maisījums.

 

Pielietošanas rekomendācijas: virsmas, kuras ir nestabilas pret skābju iedarbību, noklāt ar plēvi. Apstrādājamās virsmas iepriekš samitrināt ar ūdeni. Atkarībā no netīrības pakāpes, sagatavot šķīdumu: pie dziļas tīrīšanas, lietot bez atšķaidīšanas; cementa aplikuma, netīrumu un kaļķa pārpalikumu attīrīšanai – atšķaidīt 1:4 – 1:6. Šķīdumu uzklāt uz apstrādājamās virsmas, ļaut iedarboties 5 – 20 minūšu laikā (līdz līdzeklis pārstāj izdalīt burbuļus), noņemt netīrumus un nomazgāt virsmu ar ūdeni. Stipri netīras virsmas, izberzt ar birsti un nepieciešamības gadījumā atkārtot tīrīšanas procesu.

 

Piesardzības mēri: nav ieteicams lietot skābju nestabilu virsmu attīrīšanai, piemēram, marmora, emaljētu vannu, plastmasas izstrādājumu u.c.

Uzglabāt cieši noslēgtā tarā bērniem nepieejamās vietās. Ja līdzeklis nokļūst uz ādas vai acīs – nekavējoties izskalot ar lielu daudzumu ūdens. Darba gaitā izmantot gumijas cimdus, nesajaukt ar citiem mazgāšanas līdzekļiem.

 

Patēriņš: pie dziļas tīrīšanas aptuveni 200g/m2; pie parastās tīrīšanas – 100g/m2.

 

Uzglabāšana: Uzglabāt tumšā, vēsā vietā pie temperatūras +5 - +30 °C

 

Derīguma termiņš: 12 mēneši no izgatavošanas datuma.

 

Iepakojuma veids: 1l, 3l, 5l, 10l un 25l spaiņi 

LĪDZEKLIS CEMENTA PĀRPALIKUMU UN CELTNIECĪBAS ŠĶĪDUMU NOŅEMŠANAI

Уменьшить
Увеличить