BALTA MATĒTA ŪDENSIZTURĪGA AKRILA KRĀSA SIENAM UN GRIESTIEM

Tehniskais apraksts

 

Tips

 

Balta, matēta akrila krāsa, kas paredzēta darbiem iekštelpās ar paaugstinātu mitruma pakāpi. Krāsotā virsma ir izturīga pret mitrumu un mazgāšanu. Ātri žūstoša. 

 

Apstrādājamie objekti 

Krāsa paredzēta sienu un griestu krāsošanai iekštelpās. Var izmantot apmestu, betona, ķieģeļu, koka, ģipškartona virsmu un tapešu krāsošanai.

 

Uzklāšanas instrukcija

 

Pirms lietošanas krāsu rūpīgi samaisīt!

Virsmas sagatavošana: krāsu uzklāt uz tīras, nogruntētas (rekomendēts izmantot firmas „Omis & Co” ražotās gruntis ”Antikrīts”, ”Antibakteriālā”, ”Dziļā grunts iekšdarbiem un ārdarbiem”) virsmas. Uzklāšana krāsu klāt ar otu, rullīti vai pulverizatoru 1ā - 2ās kārtās. Pie nepieciešamības, krāsu var atšķaidīt ar ūdeni (max 5% no krāsas apjoma). Iespējama krāsas tonēšana ar jebkuru krāsvielu uz ūdens bāzes (A bāze).Krāsošanas darbus ieteicams veikt pie gaisa temperatūras virs +5°С.

Krāsas izžūšanas laiks pie gaisa temperatūras virs +20°C – 2 līdz 4 stundas.

 

Krāsa: balta

 

Atšķaidītājs: Ūdens

 

Patēriņš: 1l līdz 8 m², klājot vienā kārtā uz nogruntētas virsmas.

 

Darba instrumentus uzreiz pēc lietošanas noskalot ar ūdeni. 

 

Garantijas laiks

 Produkta glabāšanas laiks oriģinālajā, neatvērtajā ražotāja iepakojumā no izgatavošanas datuma ir 12 mēneši.

 

Uzglabāšana un transportēšana

 Uzglabāt sausā telpā pie temperatūras virs +0°С . Sargāt no stipras uzkāršanas un tiešiem saules stariem. Turēt noslēgtu. Sargāt no bērniem. Ja norīts-nekavējoties meklēt medicīnisko palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

 

ES valstīs pieļaujamā GOS satura maksimālā robežvērtība šim produktam (kat A/a) :30 g/l (2010). Šī produkta sastāvā GOS ir < 30 g/l .

 

 

Iepakojuma veids: 1L, 3L, 5L un 10L PET spaiņi.

BALTA MATĒTA ŪDENSIZTURĪGA AKRILA KRĀSA SIENAM UN GRIESTIEM

Уменьшить
Увеличить