AKRILA FASĀDES KRĀSA

Tehniskais apraksts

 

Tips

 Balta, matēta. Krāsai piemīt augsta atmosfēras izturība un mitruma necaurlaidība. Izturīga pret ultravioleto starojumu  ātri žūstoša.

 

Pielietojums

Krāsa paredzēta betona, ķieģeļu, apmestu virsmu un koka virsmu krāsošanai. 

 

Apstrādājamie objekti

Sienas un ēku pamati; ēku pamatu plāksnes un sienu bloki, putu bloki un gāzbetona bloki; betona un pamatu bloki, betona un cementa plāksnes, dzelzsbetona izstrādājumi un konstrukcijas, betona žogi, nožogojuma konstrukcijas u.c.

 

Uzklāšanas instrukcija

 

Pirms lietošanas krāsu rūpīgi samaisīt!

Virsmas sagatavošana: krāsu uzklāt uz tīras, nogruntētas (rekomendēts izmantot firmas „Omis & Co” ražotās gruntis ”Antikrīts”, ”Antibakteriālā”, ”Dziļā grunts iekšdarbiem un ārdarbiem”) virsmas. Uzklāšana krāsu klāt ar otu, rullīti vai pulverizatoru 1ā - 2ās kārtās. Pie nepieciešamības, krāsu var atšķaidīt ar ūdeni (max 5% no krāsas apjoma). Iespējama krāsas tonēšana ar jebkuru krāsvielu uz ūdens bāzes (A bāze). Krāsošanas darbus ieteicams veikt pie gaisa temperatūras virs +5°С.

Krāsas izžūšanas laiks pie gaisa temperatūras virs +20°C – 2 līdz 4 stundas.

Darba instrumentus uzreiz pēc lietošanas noskalot ar ūdeni. 

Krāsa: balta;

 

Atšķaidītājs: Ūdens;

 

Patēriņš: 1L līdz 8 m², klājot vienā kārtā uz nogruntētas virsmas.

 

Garantijas laiks: Produkta glabāšanas laiks oriģinālajā, neatvērtajā ražotāja iepakojumā no izgatavošanas datuma ir 12 mēneši.

 

Uzglabāšana un transportēšana

Uzglabāt sausā telpā pie temperatūras virs +0°С . Sargāt no stipras uzkāršanas un tiešiem saules stariem. Turēt noslēgtu. Sargāt no bērniem. Ja norīts-nekavējoties meklēt medicīnisko palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

 

ES valstīs pieļaujamā GOS satura maksimālā robežvērtība šim produktam (kat A/c) :40 g/l (2010). Šī produkta sastāvā ir < 40 g/l gaistošo organisko savienojumu.

 

 

Iepakojuma veids: 1L, 3L, 5L un 10L PET spaiņi

AKRILA FASĀDES KRĀSA

Уменьшить
Увеличить