GRĪDAS KRĀSA

Tehniskais apraksts


Tips

Pusspidīga, ar ūdeni atšķaidāma grīdas krāsa. Veido gludu, pret nodilumu noturīgu virsmu ar labu segtspēju, izceļas ar augstu cietības pakāpi. Iztur daudzkārtēju mitru tīrīšanu ar sadzīves tīrīšanas līdzekļiem. Krāsa ātri žūst un nesmaržo. Pateicoties augstai mitruma izturībai, var tik lietota iekštelpās un ārpus telpām pie gaisa un grīdas temperatūras virs + 6 С. Nesatur organiskus šķīdinātājus.

 

Apstrādājamie objekti

Paredzēta betona un koka grīdu ar parastu apmeklējumu krāsošanai iekštelpās un ārpus telpām, tai skaitā arī garāžām. Lietojot krāsu ārpus telpām, nepieļaut nokrāsotās virsmas saskari ar ūdeni un sniegu.

 

Uzklāšanas instrukcija 

Pirms lietošanas krāsu rūpīgi samaisīt! Virsmai jābūt sausai, tīrai un attaukotai. Rūpīgi attīriet virsmu no netīrumiem, putekļiem un vecās krāsas. Izlīdziniet virsmas defektus ar „OMIS & Co” ražoto špakteli ”KOKA GRIDAM”. Klājot krāsu uz vecās, grūti notīrāmas eļļas krāsas vai akrila emaljas slāņa, rekomendējam rūpīgi apmest virsmas porainas virsmas iegūšanai. Attīrīto virsmu nogruntēt ar grunti (rekomendēts izmantot firmas „Omis & Co” ražotās gruntis"Findisp TPB-5", ”Antibakteriālā”, ”Dziļā grunts iekšdarbiem un ārdarbiem”) vai krāsas un ūdens maisījumu attiecībā 1:3 (1 krāsas daļa, 3 ūdens daļas). Krāsu iespējams atšķaidīt ar ūdeni (maksimāli 5% no apjoma). Krāsu klāt divos slāņos, ļaujot pirmajam slānim apžūt 2-3 stundu garumā  20°C temperatūrā, uz sagatavotas virsmas ar otu, rullīti vai smidzinātāju.

Instrumentus, taru un traipus jānoskalo pirms krāsas izžūšanas ar ūdens un sadzīves tīrīšanas līdzekļu šķīdumu.

 

Patēriņš 1l uz 7 m², klājot vienā kārtā uz nogruntētas virsmas;

 

Atšķaidītājs: Ūdens 

 

Krāsa: dzeltenbrūna

 

Garantijas laiks

 Produkta glabāšanas laiks oriģinālajā, neatvērtajā ražotāja iepakojumā no izgatavošanas datuma ir 24 mēneši.

Uzglabāšana un transportēšana: Uzglabāt sausā telpā pie temperatūras virs 0°С . Sargāt no stipras uzkāršanas un tiešiem saules stariem. Turēt noslēgtu. Sargāt no bērniem. Ja norīts-nekavējoties meklēt medicīnisko palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu. 

 

Iepakojuma veids: 1L, 3L, 5L un 10L PET spaiņi

GRĪDAS KRĀSA

Уменьшить
Увеличить