DEKOR-GRUNTS ZEM DEKORATĪVĀ APMETUMA

Tehniskais apraksts

 

Tips

Gruntskrāsa zem dekoratīvā apmetuma ar kvarca graudu (vidējais graudu izmērs – 0,4 mm);  

Gatava lietošanai, paredzēta iekšdarbiem un darbiem ārpus telpām.

 

Pielietojums

Grunts paredzēta virsmu sagatavošanai pirms dekoratīvā un struktūras apmetuma uzklāšanas iekšdarbiem un darbiem ārpus telpām, uz jaunām vai iepriekš krāsotām betona, akmens, ģipškartona, DSP, DVP, cementa, ķieģeļa vai māla virsmām.  Pēc uzklāšanas veido baltu, necaurspīdīgu, grubuļainu grunts pārklājumu, kas nodrošina drošu apmetuma saķeri ar pamatu. Nesatur šķīdinātājus. Viegli klājas. 

 

Uzklāšanas instrukcija 

 Pirms pielietošanas grunti jāsamaisa. Virsmu jāattīra no netīrumiem, vaska, eļļām, taukiem un citiem netīrumiem. Klājot grunti uz iepriekš krāsotām virsmām, virsmas jāattīra no vecām, atslāņojušām seguma daļām. Porainās virsmas apstrādāt ar dziļas iekļūšanas akrila grunti „Antikrīts”. Klāt grunti 1-2 kārtās. Tumšu toņu iegūšanai grunti ir rekomendēts ietonēt. Pamatnes materiāla un vides temperatūrai ir jābūt ne zemākai par +5ºC. Neuzklāt uz pārsalušām virsmām. Apmetumu uzklāj tikai pēc pilnīgas grunts izžūšanas. 

Darba instrumentus uzreiz pēc lietošanas noskalot ar ūdeni. 

 

Krāsa: balta

 

Spīdīguma pakāpe: matēta

 

Instrumenti: ota, birste, rullītis.

 

Patēriņš: 0,25 gr/m² vienkārtīgai uzklāšanai atkarībā no grunts uzsūkšanās.

 

Izžūšanas laiks: 3-4 stundas pie  tº - 18±2ºC; pilnīgs izžūšanas laiks un atkārtota pārkrāsošana – pēc 24stundām.

 

Garantijas laiks: produkta glabāšanas laiks oriģinālajā, neatvērtajā ražotāja iepakojumā no izgatavošanas datuma ir 12 mēneši.

 

Uzglabāšana un transportēšana 

Uzglabāt sausā telpā pie temperatūras virs 0°С . Sargāt no stipras uzkāršanas un tiešiem saules stariem. Turēt noslēgtu. Sargāt no bērniem. Ja norīts-nekavējoties meklēt medicīnisko palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

 

Iepakojuma veids:  1,2kg, 4,5kg, 6kg, 15kg, 30kg PET spaiņi

DEKOR-GRUNTS ZEM DEKORATĪVĀ APMETUMA

Уменьшить
Увеличить