DZIĻĀ GRUNTS Darbiem iekštelpās un ārpus telpām.

Tehniskais apraksts

 

Tips:

Gatava lietošanai. Grunts paredzēta darbiem iekštelpās un ārpus telpām ar nelīdzenām, neizturīgām  un stipri iesūcošām virsmām. Tiek lietota pirms visu veidu krāsu uzklāšanas., kā arī pirms špakteles, līmes, dažādu dekoratīvo materiālu u.c. uzklāšanas. Maksimālu saķeri ar virsmu nodrošina ultrasīku daļiņu, kas spēj iekļūt visšaurākās spraugās, klātbūtne grunts sastāvā. Grunts pielietošana ļauj sasniegt augstu gala virsma izturību un ilgmūžību.

 

Pielietojums

Pielieto gruntēšanai pirms betona, apmestām, ķieģeļu, ģipškartona, koka un citu poraino celtniecības virsmu krāsošanas iekšdarbiem  un ārdarbiem.Bez smaržas, viegli klājas, ātri žūst, veidojot „elpojošu” virsmu. Tai piemīt lieliska adhēzija ar betona, špakteļa, koka, ķieģeļu, cementa apmetuma un citām virsmām. Uguns un sprādzienu droša.Noturīga pret temperatūras un mitruma izmaiņām. Nelabvēlīgu atmosfēras parādību iedarbībā, palielina apdares materiālu adhēziju ar virsmu. Nostiprina virsmas pirms apstrādes. Palielina apmestu virsmu kalpošanas laiku. Dziļi iekļūst minerālvirsmu porās.

 

Uzklāšanas instrukcija

Pirms pielietošanas grunti jāsamaisa. Uzklāt 1-2 kārtās ar otu, rullīti, krāsas pulverizatoru. Uzklāt līdz pilnīgai virsmas saslapināšanai pie gaisa un virsmas temperatūras virs  +8°C.

Darba instrumentus uzreiz pēc lietošanas noskalot ar ūdeni. 

 

Patēriņš: 80 – 200 gr/ m² atkarībā no virsmas porainības un nostiprināmās kārtas biezuma.

 

Izžūšanas laiks: 1,5 – 2,5  stundas pie +20°C temperatūras un gaisa mitruma līdz 80%.              

 

Garantijas laiks: produkta glabāšanas laiks oriģinālajā, neatvērtajā ražotāja iepakojumā no izgatavošanas datuma ir 12 mēneši.

 

Uzglabāšana un transportēšana 

Uzglabāt sausā telpā pie temperatūras virs 0°С . Sargāt no stipras uzkāršanas un tiešiem saules stariem. Turēt noslēgtu. Sargāt no bērniem. Ja norīts-nekavējoties meklēt medicīnisko palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

 

Iepakojuma veids:  1l PET pudele, 3l, 5l, 10l, 25l PET kannas

DZIĻĀ GRUNTS  Darbiem iekštelpās un ārpus telpām.

Уменьшить
Увеличить